Drzwi ze stali nierdzewnej

Drzwi z profili ze stali szlachetnej nierdzewnej i kwasoodpornej

Okna antywłamaniowe RC3 i RC4

Istnieją sytuacje, kiedy okna antywłamaniowe stają się niezbędnym elementem inwestycji. Służymy wtedy pomocą na wszystkich etapach wykonania projektu. Nasza kadra inżynierska dopasuje projekt zarówno do wymagań budowlanych jak i Państwa oczekiwań wizualnych.

Jak wybrać okna antywłamaniowe?

Najtańsze okna antywłamaniowe będą posiadały najniższy stopień odporności na włamanie. Warto więc zastanowić się nad droższym, ale bezpieczniejszym rozwiązaniem. W ofercie mamy okna antywłamaniowe w klasie antywłamaniowej RC3 i RC4.
Okna RC3 są w stanie oprzeć się działaniom przypadkowego napastnika. Natomiast okna RC4 stanowią skuteczniejsze zabezpieczenie.

Projektujemy według indywidualnych potrzeb

Od ponad 16 lat kompleksowo zajmujemy się obsługą małych i dużych inwestycji budowlanych w zakresie projektowania, produkcji i montażu. Wykonujemy okna antywłamaniowych i okna przeciwpożarowe oraz drzwi zewnętrze i wewnętrzne.

Jak się z nami skontaktować w celu otrzymania oferty?

Zadzwoń do nas pod numer +48 12 419 01 00 lub napisz do nas na biuro@interprodukt.pl i podaj szczegóły zamówienia. Staramy się odpisywać jak najszybciej jest to możliwe.